Panele szklane

Szkło z grafiką UV

W trosce o wnętrze pomieszczeń naszych Klientów, dodaliśmy do naszej oferty szkło drukowane. Ta nowoczesna metoda może dać fantastyczny efekt w Twojej kuchni, salonie czy sypialni. Podczas prac mamy do dyspozycji najwyższej jakości atramenty UV i lakiery. Dzięki nim, produkowane przez naszą firmę szkło drukowane gwarantuje satysfakcję. Szklarz Toruń oferuje Państwu szeroką gamę projektów, które możemy zrealizować przy pomocy szkła drukowanego. Nie boimy się prawdziwych wyzwań – przyjdź i zapytaj naszego grafika o możliwości, jakie daje nadruk UV.

Panele szklane do kuchni

Szkło do kuchni to różnorodność, nowoczesność i ponadczasowość. Ze względu na ogromne możliwości zastosowania, funkcjonalność oraz szeroki wachlarz kolorów i grafik panele szklane stały się w ostatnich latach alternatywą dla klasycznych kafli ściennych. Sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach narażonych na zanieczyszczenia i brud, ze względu na łatwość utrzymania ich w czystości. Właściwie wkomponowane panele szklane, mogą całkowicie odmienić każde wnętrze, nadać mu lekkości, świeżości oraz nowoczesności, sprawić, że wnętrze pozostanie unikalne i przytulne. Właściwy dobór koloru, faktury lub tła powoduje, że możemy optycznie powiększyć nawet małe przestrzeń. To co zostanie umieszczone na panelu zależy wyłącznie od naszych Klientów.

Panele szklane do łazienki

Podobnie jak w innych pomieszczeniach, zastosowanie paneli szklanych w łazience nada jej nowoczesnego i świeżego wyglądu. Poza aspektem wizualnym, za szkłem w łazience przemawia przede wszystkim łatwość jego czyszczenia. W konsekwencji nie spędzimy wielu godzin na czyszczeniu kafli oraz fug, a przy okazji ograniczymy miejsca, gdzie mogłyby się rozwijać bakterie. Ze względu na szeroki wybór barw i wzorów szkła, możemy uzyskać unikatowy, niepowtarzalny efekt, który wyróżni naszą łazienkę spośród innych. Panele szklane w łazience są najczęściej stosowane nad wannami oraz w kabinach prysznicowych, czyli w miejscach najbardziej narażonych na brud, zanieczyszczenia i wilgoć.

Panele szklane w przestrzeni publicznej

Podobnie jak w innych pomieszczeniach, zastosowanie paneli szklanych w obiektach użytneczności publicznej jak np baseny, siłownie, biura nadają przestrzeniom nowoczenego wyglądu oraz pozwamają na łatwe utrzymanie w czystości.

Rodzaje paneli: szklane z grafiką UV, laminowane lub wykonane z kolorowego szkła LACOBEL
Dostępne grubości: 4mm, 6mm lub 2×4 mm w przypadku szkła podwójnego laminowanego
Dostępne wzory: baza ponad 5 mln zdjęć: stock.adobe.com bądź zdjęcia własne – pełna dowolność!!

Zapewniamy kompleksową obsługę – od wykonania pomiaru, docięcie i obróbkę szkła, poprzez drukowanie grafiki na szkle transport oraz montaż. Pomiar, wycena GRATIS!

Chcemy podzielić się z Tobą naszymi sukcesami.
Zobacz, jakie projekty udało nam się zrealizować.