Lustra

W DOMU, BIURZE, OBIEKTACH USŁUGOWYCH I UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

 

Lustra stanowią element uzupełnienia i wykończenia każdego pomieszczenia. Odpowiednio rozmieszczone dają możliwość optycznego powiększenia i rozświetlenia nawet małych wnętrz. Oferujemy lustra na zamówienie w dowolnie wybranych wymiarach i kształtach. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie lustra najwyższej jakości.

Nasza firma wykonuje usługę piaskowania, fazowania oraz grawerowania luster, dzięki czemu będą mogli Państwo uzyskać efekt dekoracyjny.

Lustra srebrne

Lustra srebrne są produkowane na bazie szkła float oraz szkle odbarwionym. Podlegają one pełnej gamie obróbki poza hartowaniem i gięciem.

Lustra kolorowe

Lustra kolorowe posiadamy w odcieniu brązu, grafitu, które produkowane są na bazie szkła barwionego w masie. Tak jak lustra srebrne podlegają obróbce z wyjątkiem hartowania i gięcia.

Lustra weneckie

Na zamówienie możemy wykonać dla Państwa lustro weneckie, które w przeciwieństwie do pozostałych luster można poddać procesowi gięcia i hartowania, co powoduje zwiększenie bezpieczeństwa w miejscu ich zastosowania.

Zastosowanie: meble, szafy pod zabudowę, drzwi, drzwiczki w ramkach aluminiowych, w łazience, oprawione w ramę ozdobną, jako element aranżacji wnętrz, lub przy wykorzystaniu lustra weneckiego na zewnątrz budynków, ścianki, drzwi bezramowe.

Chcemy podzielić się z Tobą naszymi sukcesami.
Zobacz, jakie projekty udało nam się zrealizować.