Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe

Wykonujemy i montujemy kabiny prysznicowe. na indywidualne zamówienie Klienta, w wybranych przez niego wymiarach, dostosowując się niemalże do każdego kształtu i wyglądu łazienki. Wykonujemy kabiny prysznicowe montowane na brodzikach jak i dla spływów podłogowych. Wszystkie elementy szklane kabiny wykonywane są wyłącznie ze szkła hartowanego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy naszych fachowców jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wachlarz możliwości montażu. Stosujemy okucia oraz uszczelki sylikonowe wiodących na rynku producentów, a ze względu na dużą elastyczność jesteśmy silną alternatywą dla gotowych rozwiązań. Wykonujemy zabudowy prysznicowe na brodzikach oraz dla spływów podłogowych. Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy zajmujące się projektowaniem oraz wykończeniem wnętrz.

Wykonujemy zabudowy prysznicowe, na brodzikach oraz dla spływów podłogowych, m.in: kabiny prysznicowe prostokątne, kabiny kwadratowe, kabiny prysznicowe walk in, kabiny prysznicowe przyścienne, kabiny wnękowe, zabudowy nawannowe.

Parawany nawannowe

Parawany nawannowe to dobre rozwiązanie dla niewielkiej łazienki, kiedy chcemy korzystać z prysznica, a nie mamy miejsca na postawienie oddzielnej kabiny prysznicowej.

Zamawiając u nas parawan szklany nawannowy można dopasować go do kształtu wanny, wybrać rodzaj: wahadłowy jednoelementowy lub składany harmonijkowo dwu- lub kilkuelementowy.

Przeszklenia sauny

Do naszej szerokiej oferty dołączyły przeszklone sauny. Kolorystyka dopasowana jest do indywidualnego zamówienia Klienta. Inwestor określa wymiary oraz kształt modułu szklanego do sauny. Nasze moduły szklane do sauny zawierają ościeżnicę z najwyższej jakości materiału, estetyczne zawiasy, precyzyjne, nowoczesne uchwyty oraz szybę hartowaną.

Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy zajmujące się projektowaniem oraz wykończeniem wnętrz.

Wykonujemy przeszklone sauny, w możliwie jak najszybszym terminie. Czas realizacji to zazwyczaj ok. 2 tygodnie, a ceny transportu są ustalane indywidualnie z Klientem.

Chcemy podzielić się z Tobą naszymi sukcesami.
Zobacz, jakie projekty udało nam się zrealizować.