KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
OD PROJEKTU PO REALIZACJE.


TWORZYMY ROWIĄZANIA ZE SZKŁA.


PANELE
SZKLANE


Ze względu na duże możliwości zastosowania, funkcjonalność oraz szeroki wachlarz kolorów i grafik panele szklane stały się alternatywą dla klasycznych kafli ściennych

KABINY
PRYSZNICOWE


Oferujemy Państwu wykonanie oraz montaż kabin prysznicowych na indywidualne zamówienie, w wybranych przez Państwa wymiarach.

SZKLANE
ŚCIANKI


Szklane ścianki znajdą zastosowanie zarówno w niewielkich pomieszczeniach biurowych, gdzie niezwykle trudno jest zapewnić przestrzeń oraz potrzebną do pracy ciszę, ale również w domach i mieszkaniach.

USŁUGI
SZKLARSKIE


Zajmujemy się profesjonalną obróbką szkła. Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie z zakresu obróbki i laminowania szkła. Nasz sposób na sukces to połączenie dużej wiedzy oraz materiałów najwyższej jakości.


JESTEŚMY GOTOWI NA NOWE WYZWANIA!


Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych i dla firm. Nie boimy się nawet najbardziej odważnych pomyslów naszych Klientów.

JAKOŚĆ
I PRECYZJA.

Stosujemy najwyższej jakości rozwiązania.


KLIENCI O NAS

 • Magalena O.
  Zdecydowanie polecam firmę 😁 . Dobry kontakt z klientem, szybki termin realizacji, dotrzymywanie uzgodnionych terminów, ogólnie pełen profesjonalizm i troska o klienta - to ich charakterystyka!
  Magalena O.
 • Karolina B.
  Wyjątkowi fachowcy, a przy tym tacy sympatyczni, pomocni i rzeczowi 👍👌
  Karolina B.
 • Rafał K.
  Fachowcy, jestem bardzo zadowolony. Swobodny kontakt i realizacje zleceń na 5+. Polecam.
  Rafał K.